Sentetik saç özellikleri

Sentetik saç özellikleri

Günümüzde postiş, peruk, çıt çıt saç çok fazla rağbet görmeye başladı. Çıt çıt saçlarda gerçek insan saçı çok fazla tercih edildiği gibi, sentetik saç da tercih ediliyor. Sentetik saç kullanmış biri olarak size bir kaç tavsiyem olacak.
Sentetik saç öncelikle asla boyanmıyor bunu bilin ve ona göre alacağınız sentetik saçın rengine çok dikkat edin. Sizin saçınızdan farklı ise sentetik saçın rengi, kendi saç renginizi sentetik saça göre boyamanız gerekecek, zira sentetik saça ne boya sürerseniz sürün boyanmıyor. Hint kınası, hint boyası, normal marketlerde satılan saç boyaları, kuaförlerdeki saç boyaları hepsini denedim asla boya tutmuyor. İstediğiniz saç rengine karar verdikten sonra, parça saç mı yoksa yarım saç mı alacasınız ona karar verin. Ben yarım ay sentetik saçı kullandım.
sentetik saç

Zira kullanımı kolay olduğu için seçtim. Üstelik tek bir bant üzerine dikildiği için saçları aynı hizaya çıt çıtlıyorsunuz ve saç uçları hepsi aynı hizada oluyor, çok da güzel oluyor. Birde dalgalı saç mı alacaksınız, düz saç mı alacaksınız ona karar verin. Ben dalgalı saç aldım ve yarım ay aldım, kendi saçımada maşa veya düz fönçekip altına dalgalı sentetik postişi takıp kullandım. Son derece hacimli ve doğal saçlarım oldu. Sentetik saç fiyatları uzunluklarına ve ağırlıklarına göre değişiyor. Ben 140 gram 70 santim uzunluğunda dalgalı sentetik saç aldım ve belime kadar gelen saçlarım oldu. Ancak 140 gram saç biraz ağır oluyor. Dilerseniz biraz daha az gramlı bir saç alabilirsiniz. Sentetik saçın temizliğide çok kolay oluyor. Benim aldığım dalgalı saçı yıkayıp kurutmama rağmen hiç bir şekilde dalgası bozulmadı hatta tarama gereği bie duymadım. Yıkadım ve kuruması için masa üzerine bıraktım kendi kendine kurudu ve dalgasıda bozulmadı.
Ortalama 30 tl gibi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Derya dedi ki:

    Acaba çok aşırı şekilde parlıyor mu

  2. berfin dedi ki:

    Arkadaslar bende. Ablama almanyadan siparis verdim ve ablam almis turk parasiyla 12 tl ye almis benim dugunum olacak 2 hafta sonra boyanmaz die korkuyom boyanirmi sizce ve masa tutarmi

  3. özlem dedi ki:

    Parlıyor malesef aldığnız postije bağlı

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica