Siyah Nokta Olmaması İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Siyah Nokta Olmaması İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle cilt siyah noktaya yatkın değilse yani genetik olarak iyi bir mirasa sahipseniz zaten siyah nokta olmıycaktır. Bunu kişi zaten kendi kendine tespit eder. Bazı cilt tipleri vardır ki çok fazla beslenme kötü beslenme yani kötü beslenmeden kastım çok fazla yağlı yenildiği zaman siyah noktalar akneleşir sivilcelenir.

Bu sivilcelenmelerin öncesinde bazı siyah noktalarda görülebilir. Bizim sıklıkla gördüğümüz akne yani sivilce olayıdır. Çok fazla yağlı yemek yendiği zaman yağlı ağrılıkta beslendiğiniz zaman onun için sınırda olan ciltler risk taşıyan ciltlerin herzaman bütün ciltler zaten kendini çok temiz tutmalıdır.

Birazda yediklerine dikkat etmelidirler kuruyemişler, fındık, fıstık gibi çikolata gibi bol yağlı gıdalardan uzak durmak lazımdır.

Yaşla birlikte  zaten bu yağları sindirme ve tölere etme olayı değişiyor. Gençler çok daha kolay tölere ediyor ama 30 yaşın üstü ve hatta 40 yaşından sonra özellikle yenidiğiniz değil yemediğiniz kar anlamına gelen bir sözcüğünü kullanmakta fayda görüyoruz.

siyah nokta temizliği, siyah nokta kremleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica Yemek Tarifleri