Darphin The Revitalizing Oil

Darphin The Revitalizing Oil

Darphin The Revitalizing Oil yağını banyodan sonra nemli saçınıza ıslakken saç uçlarına sürebilirsiniz. Bir damla kullanmanız yeterli olacaktır. Saçınızı ısıdan koruyacaktır, besleyecektir, tararken kırılmamasını sağlayacaktır. Ayrıca saçlarınız ışıl ışıl parlayacaktır. Fön çekerken kurutma kolaylığı da sağlayabilirsiniz.

Darphinin yağları değerli bitki özlerinden ve değerli esansiyel yağlardan oluşuyor. Bunlar neden değerli derseniz elde etmesi çok kolay değil bu yağları. Örneğin bir litre yasemin özü elde etmek için tam bir milyon tane yasemin kullanıyorlar. Bir litre lavanta özü elde etmek için dört yüz kilo lavanta kullanıyorlar ve hem size bakım yaparken hem de aromatik bir terapi sağlıyor. Zaten darphin’in yurt dışında spa merkezleri var. Burada asıl amaç hem aroma terapi yapmak hem de sizi baştan aşağıya mutlu hissetmenizi sağlamak. Ayrıca bu ürünler profesyonel olarak da kullanılıyor.

İlk başta sürüldüğünde yağlı gibi izlenim veriyor. Kullandıktan yaklaşık 10 ile 15 dakika (sürme yoğunluğuna bağlı olarak) tamamen cilt tarafından emiliyor ve sıfır yağ hissi kalıyor. Cildiniz kesinlikle bir krem ya da bir yağ sürmüşsünüz gibi değil güzel bir koku ve ipeksi bir hissiyat kalıyor.

Darphin The Revitalizing Oil

Yüze uygulama yöntemi ise; cilt kendini en çok geceleri onarıyor. O yüzden serumları ve bu tip yağları gece kullanmanızı öneriyorlar. Kendi serumunuzu kullandıktan sonra bunu uygulayabilirsiniz ve nemlendiricinizi de uygulayabilirsiniz. Cildiniz çok kuruysa çok tahriş olmuşsa ya da hassassa onarması için hem nemlendirici hem serumu hem de yağı kullanabilirsiniz. Burada en güzel özellik bir üründe hepsinin bulunması.

Yüzünüzdeki pütürlükleri kapatmak için bu yağı kullanabilirsiniz. Fondöten kullanırken bu pütürlükleri kapatmakta zorlanıyorsanız eğer bu yağı sabah da yüzünüze uygulayabilirsiniz. Aslında günde bir kez kullanım yeterli olacaktır. Bu gibi istisna olan durumlarda günde iki kez uygulanabilir.

Ürün Uygulaması:

Avucunuzun içerisine 1 damla alıp ovalıyorsunuz. Ovalamanızın nedeni aromatik özleri harekete geçirmiş olacaksınız. Ellerinizi burnunuza dayıyorsunuz ve kokusunu birkaç kere içinize çekiyorsunuz. Parmaklarınızla yüzünüzün çemberi etrafında daire çiziyorsunuz ve boynunuzda bitiriyorsunuz.

Banyodan sonra nemi hapsetmek için uygulayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica Yemek Tarifleri